W czwartkowe popołudnie (16.02) miała miejsce w bibliotece "WIELKA PSOTA NA DZIEŃ KOTA". Wszystkie atrakcje i zabawy nawiązywały do naszych ukochanych kiciusiów. To właśnie im poświęcona była wystawa książek, galeria zdjęć oraz mini-teatrzyk. Przybyłe dzieci miały okazję poznać wiele ciekawostek o kotach i ich zwyczajach oraz wziąć udział w przygotowanych zabawach. Ogromną trudność sprawiło policzenie wszystkich mruczących pupili zgromadzonych tego dnia w Oddziale dla Dzieci. Kociaki były dosłownie wszechobecne: na regałach, książkach, torbach, ubraniach... Ale nie dziwiło to nikogo! To był przecież DZIEŃ KOTA!!! Dzieci postanowiły kontynuować to święto w swoich domach i dlatego licznie wypożyczały kocią literaturę!
Miłośników psów zapraszamy już teraz na DZIEŃ PSA, który obchodzony jest w lipcu :)